Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Компанія Cersanit розуміє, наскільки важливим для вас є співвідношення витрат та ефективності. Ванну кімнату можна обладнати так, щоб зменшити комунальні платежі, а також зберігати водні та енергетичні ресурси. Ось чому для обладнання Cersanit, призначеного для ванної кімнати, ми використовуємо технологію Cersanit Water Save. АераторCersanit Water Save, який обмежує потік води, ручкаCersanit Water Save, що економить воду та енергію, енергозберігаючий механізмCersanitThermo-Block та економічно ефективна еко-функція душових комплектів – такий набір побутового обладнання означає дійсну економію у вашому домі.

Обладнання Cersanit для ванної кімнати за функціоналом та споживчою вартістю розподіляється на три лінії: Cersanit DESIGN (3 серії змішувачів), Cersanit SOLUTION (8 серій) та Cersanit BASIC (3 серії). Обладнання для ванної кімнати лінії Cersanit DESIGN поєднує в собі відмінний дизайн та екологічні й економічно ефективні рішення. До лінії обладнання для ванної кімнати Cersanit SOLUTION входять зручні у використанні змішувачі для споживачів, які хочуть економити воду та зменшити свої платежі. Змішувачі лінії Cersanit BASIC є простими та надійними.

На всі деталі змішувачів Cersanit розповсюджується довгострокова гарантія – 10 років (для обладнання лінії Cersanit DESIGN) та 7 років (для обладнання ліній Cersanit SOLUTION та BASIC). Надійність змішувачів Cersanit поєднується з довговічністю їх зовнішнього покриття. Поверхня змішувачів має подвійне хромування за технологією яскравого блиску Cersanit Super Shine, що забезпечує підвищену стійкість до подряпин і тертя.

До комплекту Cersanit входить готове до встановлення обладнання для ванної кімнати, а з кожним змішувачем Cersanit ви отримаєте з’єднувальні шланги та донний клапан. У змішувачах лінії DESIGN ви знайдете автоматичні донні клапани «click-clack» з механізмом «push»; до комплекту змішувачів лінії SOLUTION входять автоматичні металеві донні клапани; змішувачі лінії BASIC оснащені пластиковими донними клапанами. Насолоджуйтеся повним та зручним у використанні комплектом обладнання Cersanit у вашій ванній кімнаті!

Дізнайтеся більше про обладнання для ванної кімнати лінії Cersanit DESIGN та SOLUTION

Завантажте каталог обладнання Cersanit для ванної кімнати