Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Відкриття будівельного сезону: Cersanit та Opoczno на InterBuildExpo 2020

Навесні 2020 року відбудеться наймасштабніша будівельна подія року ­– міжнародна виставка будівельних матеріалів та технологій InterBuildExpo 2020 в Україні на якій Cersanit та Opoczno запропонують готові інтер’єрні рішення.

Експозиція Cersanit та Opoczno в цьому році буде представлена у формі сучасного будинку, тематично розділеного на шоу-руми, в яких представлені нові продукти, що надихнуть на створення актуальної ванної кімнати.

На стенді Cersanit презентує нову колекцію модульних меблів Moduо - універсальне рішення для будь-яких ванних кімнат, що дозволяє зібрати комплект меблів потрібного розміру і в єдиному стилі.

Серед інноваційних продуктів Cersanit на виставці експонуються безободкові унітази з технологією Clean ON. У чаші безобідкового унітазу немає закритих ділянок, в яких можуть накопичуватися бактерії. Це дозволяє підтримувати санфарфор в бездоганному стані без щоденного очищення миючими засобами.

Після довготривалої перерви Cersanit повертається на ринок душових кабін і презентує нові колекції, що виготовлені із загартованого скла з захищеною гідрофобним покриттям поверхнею CleanPro.

До уваги дизайнерів і архітекторів одразу дві інновації на стенді Cersanit – колекція меблів та кераміки для ванни INVƎRTO та технологія змиву Stream ON - інноваційна система змиву, що обертає потік води на зворотній вихор і за секунду всмоктує його до каналізації.

Крім того, Cersanit вперше презентує великий концепт нової морозостійкої керамічної плитки з керамограніту форматом 30х60 см. Особливість - універсальність використання, як в інтер’єрі будинку, так і для облицювання фасадів та прибудинкових територій.

Запрошуємо Вас 17-20 березня відвідати стенд нашої компанії Cersanit та Opoczno на виставці InterBuildExpo 2020.

Будемо раді бачити Вас на стенді Cersanit: №3А311 зал 3 за адресою м. Київ, Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Броварський проспект, 15.