Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

До кожного змішувача для ванної та душу, а також до змішувача для душу також потрібна душова насадка зі шлангом. Тому, серед обладнання Cersanit для ванної кімнати, окрім змішувачів ви також знайдете душові комплекти в двох варіантах: із ручкою з фіксованим тримачем (ATON, MODI, LANO) та зі штангою та тримачем шлангу з фіксацією на різних рівнях VIBE, NENO, SENTI). На наші комплекти розповсюджується 2-річна гарантія.

Купання з використанням душових комплектів Cersanit може не тільки розслабляти й заспокоювати, але також додавати сил й бадьорити. Все залежить від функції душової насадки, яку ви обираєте. У комплекті Cersanit ви можете обрати серед 8 режимів душових лійок, які дозволяють змінювати потік води та регулювати його згідно з вашими потребами:

Режим «Масаж»: сильний, стійкий струмінь, який стимулює кровообіг.

Режим «Дощ»: стандартний безперервний струмінь для відновлення сил.

Режим «Дощ з масажем»: комбінація безперервного струменя з масажем, який заряджає енергією.

Режим «Бульбашки»: краплини, що розслабляють, та створюють ефект джакузі.

Режим «Дощ з бульбашками»: поєднання стандартного струменя з розслаблюючими бульбашками.

Режим «Туман»: освіжаючий водяний туман, що нагадує легкий бриз.

Режим «Екологічний»: екологічна версія стандартного струменя з обмеженням споживання води.

Режим «Пауза»: функція зупинки струменя без необхідності тягнутися до змішувача.

Вибрані душові комплекти Cersanit MODI, VIBE і SENTI) оснащено еко-режимом, який зменшує потік води та обмежує споживання води на 50%.

Душові лійки Cersanit також мають додаткові практичні функції, що є корисними та зручними. Cersanit Easy Clean – це силіконова поверхня, яка дає змогу легко видаляти вапняний та мильний наліт з поверхні душових насадок, а Cersanit Turbo Air уможливлює додаткову аерацію потоку води, що зменшує рівень її споживання.

ФУНКЦІЇ ДУШОВИХ ЛІЙОК

Функція легкого очищення Cersanit Easy Clean

Силіконове покриття, яке полегшує миття

Функція турбо-режиму Cersanit Turbo Air

Насичений киснем та інтенсивний струмінь води