Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Поради

Для кого мала, для кого велика плитка?

Якщо ви роздумуєте над форматом плитки для свого інтер’єру, то наша відповідь буде одною – будь-який. Колись існувало переконання, що велику плитку можна класти лише у великих приміщеннях, а малу – в малих; однак, найновіші тенденції свідчать, що розмір інтер’єру не є визначальним для розміру плитки – підбір формату залежить виключно від концепції та ідей власника інтер’єру.

Що стосується ванної кімнати, то світові тенденції показують, що щораз більше людей обирають плитку більших розмірів, наприклад, 20x50 чи 30x60 см – без сумніву вона додає інтер’єру сучасного та елегантного характеру.

Якщо ви плануєте самостійно класти плитку, виберіть плитку меншого розміру (наприклад, 25x35 або 32,6x32,6) – її легше обрізати і класти. Як правило, вона дещо дешевша від плитки більших розмірів.