Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Поради

Як підібрати дизайн плиток до інтер'єру?

Підбір дизайну і кольорів плитки до конкретного інтер’єру – це справа дуже індивідуальна – залежить від смаку і вподобань його власника. Доступність продукції на ринку дозволяє виконання практично в будь-якому стилі - від класичного до сучасного, від мінімалізму – до більш декоративного.

Мала ванна кімната

Якщо у вас мале приміщення і ви хочете його візуально збільшити, слід вибирати світлу плитку, зі злегка блискучим декором, який робить інтер’єр світлішим. Темна плитка добре підходить для приміщень з більшим метражем і надає їм елегантного характеру.

Сучасні інтер’єри

У більш сучасних інтер’єрах добре виглядатиме плитка під натуральні матеріали, такі як камінь чи дерево – це тенденція, яка впродовж декількох сезонів присутня в пропозиції світових виробників плитки, як і під маркою Cersanit. Така плитка виглядає дуже привабливо в інтер’єрі, вона проста і швидка в монтажі та значно легша в догляді ніж натуральні матеріали.