Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Поради

Як визначити технічні параметри плитки?

Залежно від того, для якого інтер’єру і призначення (стіна чи підлога) ви шукаєте плитку, зверніть увагу на визначені технічні параметри. Параметри плитки зазвичай вказані досить детально на упаковці, проте, важливо знати, що означають окремі позначення.

PEI – клас стійкості глазурованої плитки до поверхневого стирання. Чим більше використовується і стирається плитка (наприклад, у коридорі чи холі), тим більш необхідним є вищий показник РЕІ для гарантії її стійкості. Класи PEI мають номери від 1 (найнижчий клас) до 5 (найвищий, вимагається для плитки, яка кладеться в місцях з великим навантаженням, наприклад, громадських).

Опір ковзанню

на цей параметр слід звернути увагу при виборі плитки для балкона чи тераси – місця впливу атмосферних опадів, наприклад, дощу, після якого плитка стає мокрою і слизькою; опір ковзанню плиток позначається параметром за шкалою від R9 до R13, при чому чим вище значення цього параметру, тим вище протидія ковзанню плитки.

Морозостійкість це важлива властивість плитки, яку укладають надворі, де вона буде під дією низьких температур; морозостійка плитка має дуже низьке водопоглинання, завдяки чому вона не накопичує води, не замерзає і не тріскається на морозі.