Закрити

Користуючись сайтом Cersanit Ви погоджуєтесь використовувати куки файли. Деякі з них, можливо, вже зберігаються в папці Вашого браузера. Більш детальну інформацію можна знайти в наших файлах Політика coockies .

КОШИК

Поради

Для якого приміщення Ви вибираєте плитку?

Вибір плитки залежить передусім від приміщення, в якому ви хочете її класти. Плитка, яка призначена для ванної кімнати, відрізняється від кухонної плитки і тієї, яку можна класти у вітальні або коридорі. Ця різниця полягає не лише в дизайні та форматі, а передусім у технічних і якісних параметрах, пов’язаних зі стабільністю і безпечністю використання плитки.

Вибираючи плитку для ванної кімнати або кухні, слід звернути увагу, чи вона стійка до забруднень, а саме, який у неї клас стійкості до забруднення. Існує п’ять класів від 1 до 5 – чим вищий клас, тим легше очистити плитку від видимих забруднень, що утворилися внаслідок дії сильних миючих засобів, деяких харчових продуктів чи кольорової косметики.

Підлогова плитка повинна бути додатково стійка до стирання (для ванної кімнати клас стирання має становити мінімум PEI 2). Якщо ви шукаєте плитку для кухні, коридору або іншого приміщення, де постійно ходять і спричиняють забруднення, вибирайте плитку з вищим класом стійкості до забруднення. При виборі плитки для балкону чи тераси пам’ятайте не лише про високий клас стійкості до забруднення, а також і про морозостійкість.